Trabzon Evden Eve Nakliyat Hizmeti ve Taşınırken Bilinmesi Gerekenler

By ozgenakliyat In Nakliyat No comments

Trabzon Evden Eve Nakliyat, Şehirler Arası Taşımacılık, Asansörlü Taşımacılık ve Expertiz Hizmetlerimiz ile Evlerinizi Güvenle Taşıyoruz!

İş gereği, okul değişikliği veya il değişikliği nedeniyle kişiler günümüzde sık sık taşınma problemleriyle karşılaşabilmektedirler. Taşınma işlemi zahmetli bir iş olduğu gibi önemli de bir iştir çünkü eşyalarınızın zarar görmemesi, deforme olmaması veya kırılmaması sizler için önemli olabilir. Eğer yüksek binalarda oturuyorsanız ve üst katlarda konaklıyorsanız taşınma işi sizler için daha da zor bir uygulama haline gelebilir ancak Trabzon evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat ve asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz ile Özge Nakliyat taşıma işlemlerinizde profesyonel ekibi ve asansörlü taşıma sistemleri ile sizlerin taşınma süreçlerinizi en iyi şekilde yöneterek kısa süre içerisinde minimum risk ile taşıma işlemi gerçekleştirmektedir! Trabzon evden eve nakliyat hizmetlerimiz içerisinde eşyalarınızın zarar görmemesi için paketleme, kolileme ve ambalajlama hizmetinide sizlere sunarak kaliteli hizmetlerimizi sizlere sunmaktayız!

Trabzon Evden Eve Nakliyat

Trabzon Evden Eve Nakliyat

Taşınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle taşınacak kişiler eşyalarını kırılacak, kırılmayacak veya kırılamaz şeklinde ayırarak kolaylık sağlayabilir. Atılması gereken eşyalarınızı da seçerek taşınma işleminde temizliğinizide gerçekleştirebilirsiniz. Eşyalarınızı ayırdıktan sonra eşyalarınızı paketlemeniz için poşet, gazete, bant, makas, yapıştırıcı, hurç, koli ve bez gibi metaryeller edinerek eşyalarınızı paketlemek için kullanabilirsiniz. Kırılacak eşyalarınızı koli içerisine yerleştirmeden önce gazete veya bez ile sarmanız hasar almamasını büyük ölçüde etkileyecektir. Kırılmayacak eşyalarınızı da yine gazete veya bez ile sararak çizilmesini veya deforme olmasını engelleyebilirsiniz.

  • Kolileme yaparken eşyalarınızın ağırlıklarını iyi bir şekilde ayarlamak önemlidir. Kolinin yırtılması veya patlaması sonucunda eşyalarınızın hasar almaması ve kolilerin kolay taşınabilmesi için yeteri kadar kolileri doldurmanız sizlere avantaj sağlayacaktır.
  • Gardrop, yemek masası, baza ve komidin gibi büyük yer kaplayacak eşyalarınız taşınma esnasında koridor veya merdivenlerden sığmayacak gibiyse parçalara ayırmanız taşıma işlemi gerçekleştirirken sizlere kolaylık sağlayacaktır.
  • Halı, yorgan, nevresim takımı ve yastık gibi hasar almayacak ancak büyük yer kaplayacak yumuşak eşyalarınızı harç içlerine koyarak kirlenmemesini ve yırtılmamasını sağlayabilirsiniz. Halılarınızı ise sararak bağlayabilirsiniz böylece hem daha az yer kaplamış olur hem de kirlenmesini engellemiş olursunuz.
  • Diğer bir önemli adım ise paketlediğiniz veya kolilediğiniz eşyaların üzerine hangi odanın veya kırılacak-kırılmayacak olduğunu belirtirseniz kolilerin karışmamasını ve odalar arasında sürekli taşıma yapılmamasını engelleyerek büyük avantaj sağlamış olursunuz.
  • Evden eve nakliyat Trabzon ilinde bulunduğumuz şubemiz ile sizlere hizmet vermektedir. Asansörlü taşımacılık, şehirler arası taşımacılık ile müşteri memnuniyetini ilke edinerek çıktığımız bu yolda minimum risk değerlendirmesi ile eşyalarınızı güven içerisinde taşımaktayız!