Trabzon Evden Eve Nakliyat & Asansörlü Taşımacılık Fiyatları 2019

By ozgenakliyat In Nakliyat No comments

Trabzon Evden Eve Nakliyat & Asansörlü Taşımacılık Hizmeti Fiyatları 2019

Karadeniz’in incisi Trabzon ilimizde faaliyet göstermekte olan Özge Trabzon evden eve nakliyat firmamız, siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti en ekonomik fiyatlara sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz nakliyat ve taşımacılık hizmetinde +30 kişilik uzman ekibimiz ve profesyonel araçlar ile hizmet vermekteyiz. Kaliteden ödün vermiyor olmamız, Evden eve Trabzon taşımacılık fiyatları için etken değildir. Bizler kaliteli hizmet vermeyi prensip edinmiş bir nakliyat firması olarak aynı zamanda da en uygun fiyatları siz değerli müşterilerimize sunarak daima sunmuş olduğumuz hizmetlere müşteri odaklı bakmaktayız.

Trabzon Evden Eve Nakliyat & Asansörlü Taşımacılık

Hepimizin bildiği üzere evden eve nakliyat oldukça önemli bir hizmettir. Özenle aldığınız, hediye edilen ya da ömür boyu hatırası olabilecek değerli eşyalarınız olabilir. Özge Nakliyat evden eve Trabzon taşımacılık hizmetinde kuru yük farketmeksizin eşyalarınızın her birini kendi eşyamız gibi görüyor ve taşıma işlemlerimizi büyük değerler içerisinde gerçekleştiriyoruz. Sadece bununlada kalmayıp aynı zamanda eşyalarınızı sigortalıyoruz.

Diğer Nakliyat & Taşımacılık Hizmetleri

Sadece ev eşyalarınızı değil aynı zamanda Özge Nakliyat firması olarak Trabzon ofis ve büro taşımacılığı hizmetlerinide sunmaktayız. Herhangi bir kat veya yük farketmeksizin alanında en teknolojik profesyonel araçlarımız ve uzman ekibimiz ile ofis, büro gibi iş alanlarınızı da güvenle taşıyoruz.

Hizmetler

Taşınacak olan tüm eşyaları 1. sınıf kaliteye sahip malzemelerimiz ile ambalajlıyoruz. Kırılacak veya çok hassas olan eşyalarınızı ise özenle paketliyor, alanında uzman ekibimiz ile taşınma işi yükünüzü omuzlarınızdan alıyoruz!

Kıyafet gibi eşyalarınızın kırışmaması ve taşındıktan sonra ki yorgunluğunuzu düşünerekten her bir kıyafetinizi bayan personellerimiz özenle katlamakta olup özel ambalajlara yerleştirmektedir. Bunun haricinde takım elbise ve kıyafet gibi daha önemli olan eşyalarınızı ise askılıklarımız içerisinde taşıyor herhangi bir kir, toz veya kötü kokuya maruz bırakmadan en iyi şekilde yeni evinize kadar tüm sorumluluğu üstleniyoruz.

Trabzon evden eve nakliyat fiyatları 2019 yılında firmamız içinde herhangi bir artış göstermemiş olup, taşınacak eşyanın yüküne göre hizmetlerimiz değişiklik gösterebilmektedir ancak sizlere en ekonomik ve en iyi fiyat garantisi sunduğumuzu bildirmek isteriz.

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için bizle iletişime geçin: 0 (533) 382 06 22 / 0 (462) 322 45 15