Trabzon Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

By ozgenakliyat In Nakliyat No comments

Özge Nakliyat olarak Trabzon evden eve nakliyat hizmetimiz ile nakliye sektöründe: evden eve paketleme, depolama, şehirler arası taşımacılık, asansörlü taşımacılık, ofis ve büro taşımacılığı alanlarında uzman ekibimiz ve profesyonel araçlarımız ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Trabzon Evden Eve Nakliyat

Evden eve taşımacılık işlemi çok hassas ve uzmanlık gerektiren bir süreçtir. Elektronik, mobilya ve diğer ahşap eşyalarınızın dış etkenlerden zarar almadan taşınabilmesi uzmanlık gerektirmektedir. Mobilya ve diğer eşyalarınıza uygun ambalajlama tekniklerimiz ile eşyalarınızı koruma altına alarak nakliyat gerçekleştirmekteyiz.

trabzon-evden-eve-nakliyat

Önceden iş sürecinin belirlenebilmesi için ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile müşterilerimizin evlerini baştan aşağıya inceleyerek çalışacak kişi sayısı, iş günü ve gerekli olacak ambalajlama malzemeleri önceden belirlenmektedir. Sorunsuz taşıma gerçekleşebilmesi için ekspertiz hizmetimiz ile ileri görüşlü davranarak gerekecek tüm hizmetleri ve malzemeleri nakliyat sırasında uzman ekibimiz tarafından belirleyerek uygulamaktayız.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

  • Bayan personeller ile mutfak ve giysi eşyalarınızı profesyonel bir şekilde ambalajlıyoruz. Mutfak eşyalarınızın kırılmaması için bayan personellerimiz cam, tabak ve bardak gibi eşyalarınızı titizlikle paketlemektedir.
  • Taşınacak giysilerinizin zarar görmemesi için askılı elbise kolimiz ile giysilerinizi temiz ve sıralı bir şekilde muhafaza ederek taşımaktayız. · Örtü ve normal giysiler için hurçlama tekniği ile eşyalarınızı hizalı bir şekilde paketlemekteyiz.
  • Beyaz eşya, mobilya ve ahşap ürünlerinizin dış etkenlerden ve taşınma esnasında tehlikeli durumlardan korumak için özel ambalaj ile paketlemekteyiz. Ayrıca bütünlüğünü bozarak taşıyacağımız mobilyalarınızı köpüklü paketlerimiz ile muhafaza altına almaktayız.

Trabzon evden eve nakliyat, şehirler arası taşımacılık, asansörlü taşımacılık, ambalajlama ve depolama, ekspertiz alanlarında gösterdiğimiz faaliyetlerimiz ile h evlerinizi güvenle taşıyoruz.