Trabzon Evden Eve Nakliyat Hizmetleri ve Fiyatları 2019

By ozgenakliyat In Nakliyat No comments

Trabzon Evden Eve Nakliyat Hizmetleri ve Fiyatları 2019

Türkiye’nin büyükşehirleri arasında yer alan Trabzon ili doğal güzellikleri ve kültürü ile bilinmekte. Son yıllardaki şehirleşme hızıyla Trabzon evden eve nakliyat hizmetine olan talebi en iyi şekilde karşılayabilmek için Özge Nakliyat ailesi olarak daimi gücümüzle çalışıp, taşınma yükünü omuzlarınızdan alıyoruz! Nakliyat işlemlerini baştan sona son teknoloji ekipman ve uzman personeller ile yapıldığı firmamızdan sizde Trabzon evden eve nakliyat fiyatları için Özge Nakliyat‘dan en iyi teklifi alabileceğinizi unutmayın!

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

Trabzon Evden eve nakliyat işlemlerinin en fazla 1 gün içerisinde tamamlandığı firmamızda işlemler 4 aşamalı olarak gerçekleştirilmektedir. İnceleme, paketleme, taşıma ve yerleştirme işlem sırasını izleyen personellerimiz çevre temizliği sonrası müşterilerimize anahtarlarını vererek adresten ayrılıyorlar. Sökme ve takma işlemlerini de kendileri yapan personellerimiz asansör kullanımı gerektiği durumlarda da müşterilerimize bilgilendirme yaparak asansör yardımı ile eşyaları araca yüklemektedirler. Eşyaların araca asansörlü şekilde taşınması eşyaların zarar görme olasılığını düşürmektedir. Ayrıca Trabzon evden eve asansörlü olarak taşınan eşyalarda zamandan da tasarruf edilmektedir.

Evden Eve Nakliyat Talep Oluşturma

Firmamıza ulaşarak eşyalarını taşıtmak isteyenlerin web adresimize giriş yaparak iletişim formları üzerinden ya da iletişim sayfasındaki iletişim bilgilerimiz üzerinden evden eve Trabzon Özge Nakliyat’a talep bırakabilir. Günün her saati ulaşılan web adresimizde talep formu bulunmaktadır. Bu formu dolduran ve tamam sekmesine tıklayan müşterilerimize firma personellerimiz kısa sürede dönüş yapmaktadırlar. Dönüş yaptıklarında müşterilerden bazı bilgiler edinen personellerimiz aldıkları adrese kısa sürede inceleme ekibimizi yönlendirmektedirler.

Evden Eve Nakliyat Sigorta Bedeli

Zarara uğramadan nakliyat hizmeti almanın tek kuralı sigortalı olan bir firma ile anlaşmaktır. Bu doğrultuda sorun yaşamak istemeyen müşterilerimiz bizimle canlı destek birimizde bulunan canlı destek ile iletişime geçebilirler. Eşyaların değerlerinde fazla sigortalama işleminin yapıldığı firmamızda sigorta bedelini aşan zararlarda da zararın bir kısmını biz karşılıyoruz. Ayrıca isteyen müşterilerimiz yapmış olduğumuz sigorta anlaşmasına dair poliçelerin bir örneğini alabilirler. Eşyaların ayırt edilmeden 150.000 TL tutarında sigortalama yapıldığı firmamızda isteyen müşterilerimiz canlı destek birimizden sigorta şirketi bilgilerine ulaşabilir ve şirket ile iletişime geçebilirler.

Trabzon evden eve nakliyat ve asansörlü nakliyat hizmetleri için en uygun fiyatları almak için bizle iletişime geçin!