Taşınmadan Önce Yapılacaklar Listesi

By ozgenakliyat In Nakliyat No comments

Evinizi taşımadan önce bilmeniz gereken hayat kurtarıcı detaylar ve taşınacaklara özel altın tavsiyeler

Evinizdeki eşyalar taşınmadan önce gözünüze az geliyor olabilir fakat büyük bir çoğunluğumuz tahmin edilenden fazla eşyaya sahip olduğunu başta belirtmek isteriz. Bu nedenle yeni evinize taşınmadan önce erken davranmalısınız. Olabildiğince öncesinden taşınma planını gerçekleştirmelisiniz.

Eşya Listesini Odalara Göre Hazırlayın

Taşınma planının en önemli aşaması eşyalarınızın listesinin hazırlanmasıdır. Eşya listesini yaparken odalara göre yapmalısınız. Hangi eşya hangi odaya yerleştirilecek şekilde bir liste hazırlarsanız taşınma esnasında size büyük zaman avantajı sağlayacaktır. Ayrıca yeni eve götürmeyeceğiniz eşyaların da listesini yapmanızı öneririz.

En Sık Kullandığınız Eşyaları Ayrı Tutun

Yeni eve taşındığınızda eskisine göre çok kullandığınız eşyaları hemen bulamayabilirsiniz. Bu yüzden size tavsiyemiz günlük kullandığınız eşyalarınızı, kıyafetlerinizi sanki 1-2 günlük tatile gider gibi bir bavulda toplayın. Böylelikle en sık kullandığınız eşyalarınızı arama derdinden kurtulmuş olursunuz.

Taşıma öncesi bilinmesi gerekenler

Eşya Paketlemede Hayat Kurtarıcı Tavsiyeler

Evinizdeki eşyalar kolilerken fazla yüklü olmamasına özen gösterin. Örneğin çocuğunuzun tüm oyuncaklarını bir koliye doldurmayın. Bunları farklı koliler arasında paylaştırın. Aynı zamanda evdeki eşyalarınızı kolilerken tıpkı eşya listesi hazırladığınız gibi odalara göre kolileri ayırın ve üstüne hangi odaya ait olduğunu yazın. Az kullandığınız evinizdeki eşyaları önceden kolileyin çünkü tam taşınmadan öncesi sık kullandığınız bir eşya sizin ihtiyacınız olabilir. Eğer ambalajlama veya kolileme konusunda vaktiniz yoksa profesyonel destek alabilirsiniz.

Profesyonel Nakliyat Firması

Taşınmadan önce yapılacak en önemli aşama “doğru nakliyat firması” seçimidir. Nakliyat firması seçerken son derece titiz davranmalısınız. Profesyonel ve işini titizlikle yapan firmaları seçmelisiniz.

Özge Nakliyat Taşınma İş Yükünü Omuzunuzdan Alıyor !

Trabzon evden eve nakliyat, ambalajlama, ofis-büro taşıma, ekspertiz hizmeti, asansörlü taşımacılık hizmetleri ile evlerinizde bulunan tüm eşyaları yeni evinize güvenle taşıyan Özge Nakliyat taşınma yükünü omuzlarınızdan alıyor. Trabzon’un en güvenilir nakliyat firması olan Özge Nakliyat, bay veya bayan personel seçimi ile siz müşterilerimize dünya kalite standartlarında hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz!