Taşınırken İşlerinizi Kolaylaştıracak İpuçları

By ozgenakliyat In Nakliyat No comments

Özge Nakliyat olarak Trabzon asansörlü nakliyat ve evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile siz müşterilerimizin eşyalarını güven içerisinde taşıyoruz. Eşyalarınızı taşırken geliştirdiğimiz teknikler ile uygun eşyaları uygun ambalajlara yerleştirerek hem eşyalarınızın özelliklerini kaybetmesini önlüyoruz hem de maksimum güvenlik hizmeti sunuyoruz!

Taşınmadan Önce Eşyalar Nasıl Paketlenmeli ve Toplanmalı
Taşınmadan önce eşya paketleme
işlemine başlamadan eşyalarınızı paketleyebilmeniz için yardımcı araç ve gereçlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Koli, bant, makas, ip v.b. malzemeleri taşınmadan önce ve taşınırken kesinlikle yanınızda bulundurmalısınız. Yırtılma, dökülme gibi olumsuz durumlarında eşyalarınızı tekrar paketleyebilmeniz için koli, bant, ip ve makas gibi araç gereçler muhakkak ki sizlere kolaylık sağlayacaktır.

  • Taşınmaya başlamadan önce eşyalarınızı toparlarken kendinize eşyalarınızı paketleyebileceğiniz bir boş alan ayırın. Eşyaların karmaşası içerisinde paketleyeceğiniz eşyalarıda göz önünde bulundurmanız unutma riskini ortadan kaldıracaktır.
  • Kolileme yaparken topladığınız eşyaların ağır olanlarını kolinin alt kısmına hafif ve kırılmayacak durumda olan eşyalarınızı ise kolinin üst kısmına yani ağır eşyaların üstüne yerleştirmeniz eşyalarınızın taşınırken güvenliğini sağlayacaktır.
  • Mutfak araç gereçleri ve malzemeleri kesinlikle aralıklı katlar ile paketlenmelidir. Örneğin; bardak, tabak ve diğer cam eşyalar gazete ile sarılarak paketlenirse hasar alma riski o kadar düşük olur.
  • Fazla eşyalarınızı ortadan kaldırmak için kendinize çöp poşeti veya kolileri oluşturarak işinize kolaylık katabilirsiniz.
  • Kutuların üzerine eşyalarınızın bilgisini yazarsanız kolileri açarken hangi odada ve nasıl açacağınıza yön vererek eşyalarınızı koruma altına alacağınız gibi sizlere kolaylık sunmasınıda sağlayabilirsiniz.

Trabzon Evden Eve Taşımacılık ve Asansörlü Nakliyat

Taşınırken Fazla Eşyalarınızdan Arının!
Taşınma işleminde eşyalarınızın hepsini paketleme işleminde elden geçireceğiniz için fazla ve gereksiz olduğunu düşündüğünüz eşyalarıda evlerinizden arındırabilirsiniz. Yer kaplayan, bozulmuş veya ihtiyacınızı görmeyen eşyalarınızı evlerinizden uzaklaştırarak yeni evinizde ferah ortamlar sağlayabilirsiniz.

Trabzon evden eve nakliyat, asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz ile evlerinizde bulunan tüm eşyaları yeni evinize güvenle taşımaktayız! Taşınma yükünü omuzlarınızdan aldığımız gibi bay veya bayan personel seçimi ile siz müşterilerimize bir çok seçenek sunarak hizmetlerimizi kalite standartlarında gerçekleştiriyoruz!