Taşınırken Bilinmesi Gerekenler

By ozgenakliyat In Nakliyat No comments

Taşınırken hayat kurtaran malzemeler ve ipuçlarını sizler için derledik. Bir kaç ipucu ile taşınma işleminizi kolaylaştırmak için yazımızı inceleyebilirsiniz. Ancak bayansanız veya evden eve taşıma gerçekleştirecek kadar tecrübeli değilseniz, Özge Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimizin taşınma yükünü omuzluyoruz! Trabzon evden eve nakliyat ve asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz ile eşyalarınızı güvenle taşıyoruz.

Yeni taşınacağınız konuta geçmeden önce muhakkak ön temizlik yapmalısınız. Taşındıktan sonra temizlik yapma işlemi sizler için daha da zorlaşabilir. Ayrıca boya, badana, tesisat, kombi ve doğalgaz gibi monteleme ve uygulama işlemleri de önceden yapılmalıdır.

Taşınmada ev temizliği

Taşınmada ev temizliği

Taşınma esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz malzemeler her zaman el altında tutulmalı. Koli, bant, makas, maket bıçağı ve tornavida gibi malzemeleri kesinlikle yanınızdan ayırmamanız sizlere vakit ve alternatif kazandıracaktır.

Taşınırken lazım olan malzemeler

Taşınırken lazım olan malzemeler

Paketleme kesinlikle yapmalısınız. Paketleme yapmanız eşyalarınızı darbelere ve kire karşı korur. Paketlerinizin üzerine, içine ne koyduğunuzu yazmanız da odalara ayırırken karışıklık olmasına engel olur.

Taşınma öncesi paketleme

Taşınma öncesi paketleme

Köpük ve naylon malzemeler de taşınma esnasında yanınızda bulunması gereken en önemli malzemelerdendir. Kırılacak eşyalarınızı her türlü riske ve şarta karşı korumak için değerli eşyalarınızı köpük ve naylon ambalajlar ile paketleyebilirsiniz.

Köpük ve naylon ile eşyalarınızı koruyun

Köpük ve naylon ile eşyalarınızı koruyun

En önemlisi sağlık. Taşınırken gerçekleşen kazalara direk müdahale edebilmek için yanınızda yara bandı kesinlikle bulundurmanızı öneriyoruz.

Sağlık malzemelerinin önemi

Sağlık malzemelerinin önemi

Eğer taşınma konusunda tecrübeniz yoksa ve işi profesyonel bir firmaya bırakmak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Trabzon evden eve nakliyat, asansörlü taşımacılık, şehirler arası taşımacılık ve büro ve ofis taşımacılığı hizmetlerimizin yanı sıra siz değerli müşterilerimize bay ve bayan personel seçimide sunuyoruz! Trabzon’un en kaliteli nakliyat firması olan Özge Nakliyat taşınma işi yükünü omuzlarınızdan alıyor!