Evden Eve Taşınırken Bilinmesi Gereken Hususlar

By ozgenakliyat In Nakliyat No comments

Trabzon evden eve Özge Nakliyat’dan taşınacak bireylere, nakliyat sürecini kolaylaştıracak ipuçları!

Evden Eve Taşınırken Bilinmesi Gerekenler

Yeni ev, yeni iş, yeni eğitim ya da farklı bir unsur sebebiyle herkes hayatında taşınmaya ihtiyaç duyabilmektedir. Trabzon evden eve Özge Nakliyat olarak bizlerde blog yazılarımızda siz değerli okurlarımıza taşınırken hayatınızı kolaylaştıracak ipuçlarını paylaşıyoruz. Evden eve taşınmak tüm insanlar için en zor işlerden birisidir. Özge nakliyat firması olarak, şehir içi ya da şehirlerarası taşıma hizmetlerini veriyoruz. Firmamıza Evden eve Trabzon nakliyat için müracaat eden değerli müşterilerimize kusursuz hizmeti sunmak en büyük ilkelerimiz arasındadır.

Taşınma Esnasında İhtiyaç Duyulan Malzemeler

Özge nakliyat olarak, taşınma sırasında ihtiyaç duyulabilecek olan her türlü ürün ve malzemeyi hazır bulunduruyoruz. Taşınacak olanlara da kendi yapacakları çeşitli paketleme işlemlerinde ihtiyaç duyabilecekleri ürünleri kendilerine belirtiyoruz.

Bu ürünler arasında;

  • Koli
  • Bant
  • Tornavida
  • Maket bıçağı
  • Makas

Bu ürünler, evden eve taşınma sırasında el altında hazır bulundurulması gereken malzemelerdir. Taşımak istemediğiniz, birisine vereceğiniz ya da kendinizin özel olarak taşımasını istediğiniz ürünler aniden aklınıza gelebilir, bu gibi durumlarda yukarıda belirtilen metaryeller ile paketleme / demonte gerçekleştirerek özel kıldığınız eşyaları dilerseniz bizim eşliğimizde dilerseniz sizin talepleriniz doğrultusunda işlemlere tabi tutabiliriz.

Hizmetlerimiz

Profesyonel taşıma hizmetleri veren Özge nakliyat firmamız, Trabzon evden eve nakliyat hizmetlerini en güvenli şekilde vermektedir. Firmamız ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isteyenler, web sitemizi ziyaret ederek gerekli bilgilere ulaşabilirler. Hizmetlerimiz arasında, evden eve nakliyat, asansörlü taşıma, ofis ve büro taşıma, şehirlerarası taşıma, ekspertiz hizmetleri, depolama hizmetleri bulunmaktadır. Tüm hizmetlerimiz, taşınırken lazım olan her türlü malzemeyi temin ediyor ve kullanıyoruz.

Ev Sahiplerinin Yapacakları

Taşınmak isteyen ev sahiplerinin yapacağı işlemler konusunda, kendilerini bilgilendirme en iyi şekilde bilgilendirme ve olanakları sunmaktayız. Taşınırken, ürünlerin paketlenmesi gerekiyor. Ürünlerin paketlenmesi, ürünlerin kırılmasını ve zarar görmesini önlerken, kirlenmelerinin de önüne geçmektedir. Paketleme yapanlar, paket üzerine içerisinden hangi tür ürünlerin bulunduğunu yazmalıdır.

Taşınırken, elemanlarımız tüm koli ve eşyalarınızı titizlikle taşıyarak hiçbir kayıp yaratmamak adına en dikkatli ve en stratejik şekilde nakliyat gerçekleştirecektir. Diğer önemli malzemelerden birisi de kırılacak eşyalar için köpük ve naylon ürünlerinin kullanılmasıdır. Özge nakliyat Trabzon evden eve nakliyat hizmeti vermekte olan firmamız da kendi yaptığımız ambalajlarda en güvenli taşıma olanaklarını uygulamaktayız.

Ekspertiz Hizmetlerimiz

Özge nakliyat olarak daha güvenli ve uygun fiyat seçenekleri ile hizmet verebilmek için müşterilerimize ekspertiz hizmeti sonrasında fiyat teklifleri sunuyoruz. Uzman ekiplerimiz, taşınılacak olan evde bulunan tüm eşyaları inceliyor ve eşya durumuna göre taşıma fiyatının belirlenmesini sağlıyorlar. Uzmanlarımız, yaptıkları inceleme sonrasında, firmamıza rapor sunar ve firmamız hizmet almak isteyen müşteriye en uygun taşınma maliyetini çıkartmaktadır. Ekspertiz hizmetlerimizi tüm müşterilerimize ücretsiz olarak sunuyoruz.

Nakliyat Sigortası

Evden eve taşınırken bilinmesi gerekenlerden birisi de nakliyat sigortasının yaptırılmasıdır. Firmamız tüm hizmetlerinde nakliyat sigortası yaparak, taşınacak olan eşyaları güvence altına almaktadır. Yapılacak olan nakliyat sigortası ile yaşanabilecek kaza, araç yanması gibi durumlarda meydana gelebilecek olan zararları karşılamak için yapılmaktadır. Bilinmesi gereken bilgiler arasında, nakliyat sigortası sadece yaşanabilecek kazaları kapsamakta, taşınma sırasında oluşabilecek olan çizilme gibi durumları karşılamamaktadır.

Liste Oluşturun

Taşınma işlemi için firmamıza başvuruda bulunan müşterilerimize, evde bulunan ürünlerinin taşınma sırasında kaybolmaması için kendilerinin bir liste yapmalarını istiyoruz. Taşınma işlemi öncesinde liste yaparak, hangi koli içerisinde hangi ürünlerin olduğunu belirleyebilirsiniz.

Bu yöntem sayesinde, yeni eve eşyalar geldiğinde hangi odaya hangi kolinin bırakılacağını belirleyebilir ve ürünleri daha kolay yerleştirebilirsiniz. Ürünleriniz için yapılacak listeleme sayesinde, en küçük kolinin bile kaybolmasının önüne geçmiş olursunuz. Özge nakliyat firması olarak Trabzon evden eve nakliyat hizmetlerinde taşımacılık denildiğinde akla gelen ilk firmalardan olmanın gururunu yaşarken, müşterilerimize güvenli ve sağlam taşınma işlemlerini nasıl yaptığımızı anlatıyoruz.

Taşınma işlemlerinde, yüksek katlı yerler için asansörlü taşıma hizmeti veriyoruz. Ekspertiz hizmetlerimizde, ürünleri belirlerken, bulunulan kat, asansör sisteminin nasıl kurulabileceği, sokak durumu gibi tüm tespitleri yapıyoruz. Bilinmesi gerekenlerden birisi yapılacak olan anlaşmaya göre tüm eşyaların toplanması ve yerleştirilmesi hizmetlerini ekiplerimiz yapıyor.