Evden Eve Nakliyat

Eğitimli 30 kişilik yetkin kadrosuyla Özge Nakliyat, Trabzon Evden Eve Nakliyat işiniz için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir işletmedir.

Taşınma işleminden bir gün önce müşterimizin tercihine göre bayan personeller, taşınma günü ise mobilya ustalarımız ve taşıyıcı personellerimiz evinize gelir. Taşınma işleminden önce, görevli eksperimiz evinize gelerek taşınma ile ilgili ayrıntıları kaydeder. Yapılacak paketleme işiyle ilgili bilgiler verilerek fiyat teklifi hazırlanır. Bu ekspertiz hizmetimizde, eşyanın sigorta tutarı, kullanılacak ambalaj malzemesi, kaç metreküplük araç kullanılacağı belirlenir ve anlaşma sağlanması durumunda işin yapılacağı gün belirlenir.

Özel Ambalajlı Taşıma ile Eşyalarınız Güvende...

Köpüklü Paket

Sökülen mobilyalarınız balonlu ve özel kraft kağıtlı köpükle paketlenir.

Bayan Personeller

Bardak, tabak, cam eşyalar ve özel giyimleriniz, bayan personellerce toplanır.

Özel Ambalajlama

Beyaz eşya, mobilya ve diğer eşyalar özel ambalaj malzemesi ile paketlenir.

Askılı Elbise Kolisi

Takım elbiseleriniz ve benzeri malzemeler, özel askılı elbise kolilerine dizilir.

Tek Kullanımlık

Halılarınız ve yastık-yorganlar tek kullanımlık özel poşet ve hurçlara koyulur.

Özel Hurçlama

Taşıma sırasında örtüler ve askısız giysiler için de özel hurçlar kullanılırmaktadır.
Sigortalı Taşıma

Eksperin belirlediği risk oranı bilgisi ışığında, taşınılacak gün, yük emtea ile risk emtea adlarında iki adet sigorta poliçesi hazırlanır. Bu poliçeler, taşınma sırasında eşyalarda oluşabilecek fiziki hasarları karşılamaya yarar.Risk emtea sigorta poliçesinin kapsamına girmeyen malzemeler, kendi imkanlarınızla paketlemiş olduğunuz ve işletmemiz tarafından bu biçimde kabul edilen eşyalardır. Elektronik cihazlarınızın ve beyaz eşyalarınızın herhangi bir fiziki hasara uğramamış olduğu halde taşınılan yeni yerde çalışmaması da sigorta kapsamı dışındadır ve tarafımızca tazmin edilmemektedir.
Taşınma işlemi bittikten sonra yeni adresde mobilyalar monte edilip, beyaz eşyalar yerlerine yerleştirilir. Tercihinize göre bayan personeller tekrar eve gelerek cam malzemeler, bardak, tabak ve özel giysilerinizi yerlerine yerleştirir .

FİRMAMIZIN HİZMET KAPSAMI DIŞINDA KALANLAR:

  • Halıların duvardan duvara kesilmesi / yerleştirilmesi.
  • Elektrik bağlantısı gerektiren işler.
  • Şofben montajı.
  • Duvarların matkapla delinmesi.
  • Ankastre beyaz eşya, mekanizmalı perdeler ve klima montaj / demontesi.