Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü nakliyat; eşyalarınızı bina içi taşıma ypaarken karşılaşılan hasarları en aza indirmeye yarayan, yükleri insan gücüyle değil, makine gücüyle taşıyan ve bu sayede daha hızlı nakliye sağlayan yük taşımacılık sistemidir.

Asansörlü taşımacılıkta çığır açan hidrolik asansörlerimiz; konusunda tecrübeli ve uzman personelimiz ile eşyalarınızı kaçıncı kat olursa olsun sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

Binaya Zarar Vermez

Taşınma sırasında bina içinde oluşacak hasarları en az düzeye indirir.

Zamandan Tasarruf Sağlar

İnip çıkma zamanını azaltarak daha hızlı olarak eşyanın taşınmasını sağlar.

Eşyalarınız Zarar Görmez

Asansörlü taşıma sırasında eşyalar üzerinde oluşabilecek hasar riskini azaltır.

Komşular Rahatsız Olmaz

Asansörlü evden eve nakliyat sayesinde bina sakinlerini rahatsız etmemiş olursunuz.

Dar Alanlar Sorun Olmaz

Dar koridorlar, küçük apartman girişleri ile ilgili alan olumsuzluklarını ortadan kaldırır.

Bina Asansörü Kullanılmaz

Bina asansörünün kullanmaya karşı olunması durumunda en iyi çözümdür.

Daha Fazla Verim

Asansörlü taşıma bina içi mesafeyi azaltığı için işçilerden daha fazla verim alınır.

Stresden Kurtulursunuz

Taşınma derdine, stresine teknolojik yatırımlarımız sayesinde son veriyoruz.

Teknolojiyi Kullanıyoruz

Eşya taşıma işlemlerinde teknolojiden de yararlanılması gerekmektedir.

Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Evden eve nakliyat'da son yıllarda tercih edilen araçlardan biri hiç kuşkusuz asansörlü taşımacılıktır. Öncelikle her işin inceliği oldugu gibi asansörlü taşımacılığında bir çok detayı vardır. Müşterilerimiz öncelikle şunu bilmeli her isteyen kişinin eşyası asansörle taşınamayabilir. Bunun için öncelikle bina önünde asansörün yanaşabilecegi bir boşluk olması gerekir. Ülkemizde çarpık kentleşme dolayısıyla bir çok ev bina vb. yerde asansörün yanaşması mümkün olmamakta ve taşıma asansör ile yapılamamaktadır. Öte yandan karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de asansör binanın yanına yanaşsa bile eşyaların alınacağı kapı ve/veya çıkışın küçük olması ve bir çok eşyanın asansör ile taşınmasını imkansız kılmaktadır. Taşınma işinin asansör ile yapılmasını düşünüyorsanız Özge Nakliyat uzmanlarına başvurun. Böylece hem sizin mağduriyetiniz önlenmiş olur hemde taşınma esnasında planlama sorunları ile karşılaşılmaz. Asansörlü ve ya asansörsüz taşımacılıkta personelin konusunda uzman olması önemlidir. Unutulmamalıdır ki Asanasörlü taşımacılıktada eşyalarınız zarar görebilir. Bizim kalite anlayışımız gereği en hassas olduğumuz konu sizin ve eşyalarınızın güvenliğidir. Ekibimizin profosyoneliği ve kulandığı paketleme teknikleri ve paketleme malzemeleri asansörlü taşıma esnasında herhangi bir sorun yaşanmamasını garanti eder.

Trabzon ve komşu illerde asansörlü nakliyat hizmeti veren firmamız özellikle yüksek katlı binalarda tercih edilmektedir.Firmamız piyano, tablo ve heykel gibi birçok sanat eserini problemsiz olarak taşımayı başarmıştır. Asansörlü taşımacılık hizmetleri evden eve ve ofisten ofise eşyalarınızın çok daha kolay ve hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlamaktır.